Nie

SILA ŽENY ~ ženské kruhy s Vero a Dari

Termín 12.3. máme už plne obsadený, preto sa môžete prihlasovať aj na druhý termín 26.3. v rovnakom čase.
Na ten máme stále voľné miesta.

Ženské kruhy / Sila ženskej komunity / Tanec / Kakao / Ženský cyklus / Prebudenie ženskej sily / Posvätná sexualita / Kundalini / Posvätný hnev / a mnohé iné

SILA ŽENY 

Je čas spoznať sa ako žena, do hĺbky. Spoznať našu esenciu, silu a čaro ženskej energie. Spojiť sa v tejto našej ženskej sile, objaviť v sebe bohyňu, tvorkyňu a magickú ženu.

Cítime už veľmi dlho silné volanie vytvoriť bezpečný priestor pre ženy, kde sa môžu uvoľniť, odovzdať, prejaviť a spoznať do hĺbky.
Sila Ženy je Ženský kruh, kde sa spojíme v našej ženskej esencií. Kde sa pozrieme do hĺbky na naše vnútro, emocie, pocity, dary. Spolu objavíme našu podstatu, náš skrytý potenciál.

Počas týchto pravidelných kruhov a stretnutí sa budeme venovať rôznym témam, ktoré su dôležité pre náš rast, pre pochopenie života a našeho stavu bytia. Spolu sa pozrieme do hĺbky na to čo nás blokuje, čo nám nedovolí byť sami sebou a žiť naplnený život.
Je toho veľa čo si treba uvedomiť, čo treba vidieť a prijať, aby sme sa mohli oslobodiť a objaviť náš skrytý potenciál a podstatu.
Dovolíme si uvoľniť sa do života, do naplnenia, do pravdy, ktorou sme vždy boli a preto sa jej nemusíme báť. Lebo keď ju prijmeme, keď prijmeme to, kým naozaj sme, vtedy dokážeme byť naozaj celistvé a prežiť samé seba naplno. V našej jedinečnej esencii.
Pridajte sa k nám a spolu vytvoríme komunitu silných žien, ktoré sa budú podporovať na ceste znovuzrodenia. Spolu vytvoríme krajší svet, harmóniu v našich rodinách, v našich vzťahoch, v našom tele aj mysli. Je ľahšie kráčať svetom spolu, ako sama. Je krajšie žiť v ľahkosti a pochopení, prijatí a vyššom vedomí.
Keď sa zídeme, svet a čas sa zastaví, vytvoríme si svoj vlastný, kde všetko je možné.
Budeme sa rozprávať, budeme sa smiať, budeme plakať a tancovať. Budeme sa spoznávať, otvárať srdiečka, hlas a mysel. Bude to oslava, bude to rituál, bude to raj 
---
Stretnutí bude 10. Každý mesiac v nedeľu jedno v trvaní cca 3 hodín. Ďalšie dátumy dodáme čoskoro.
Začíname od marca a bude to menší intímny uzavretý kruh (max 8 žien plus my dve), preto bude počet miest obmedzený.

Ak máte záujem zúčastniť sa, píšte nám.

Cena jednorazovo je 30€, ročné predplatné (na 10 mesiacov = 10 stretnutí) je 250€.
Čas je zatiaľ orientačný, budeme vás ešte informovať.

Prihlásiť sa na workshop

 

Kód mojej duše - Arteterapeutický kruh

Túžiš sa spojiť viac so svojím vnútorným dieťaťom?
So svojou hravosťou, tvorivosťou a radosťou?
Chceš sa umelecky prejaviť aj napriek tomu, že si nikdy predtým nedržal/a štetec v ruke?
Chceš si oddýchnuť a vypnúť a zabaviť sa v spoločnosti podobne naladených ľudí?
Pozývame Ťa do nášho čarovného arteterapeutického kruhu, kde sa spoločne budeme hrať a tvoriť, kde sa naladíme na farby našej duše, na vízie, ktoré nás tešia a spoločne, ale zároveň každý sám za seba, si stvoríme vlastný žiarič, ktorý si budeš môcť zobrať domov a ktorý Ti bude svietiť na Tvoju cestu.

Program:
Začneme úvodným potvrdením zámeru, prečo sme prišli tvoriť
Pokračujeme meditáciou s imagináciou pri zvukoch krištáľových misiek, kde si navnímame kód svojej duše - najvyššiu a najlečivejšiu vibráciu
Hurá do tvorby! 
Nazáver si nabiješ svoj výtvor na zvuku krištáľov

Kedy?
04.12.2022 od 13. do 16. hodiny

Cena: € 30
Platí sa v deň konania akcie na mieste v hotovosti. 

Prosíme o odhlásenie z akcie pokiaľ sa nemôžete zúčastniť a miesto máte rezervované. Máme obmedzenú kapacitu miest, len do 10 osôb.
V prípade odhlásenia kratšom ako 24 hodín pred začiatkom akcie je potrebné uhradiť plnú sumu prevodom na náš bankový účet, ktorý vám bude zaslaný emailom.

Prihlasovanie:
Cez náš rozvrh www.geminicentrum.sk/rozvrh

Tento event je vhodný aj pre deti, ale deti sa musia prihlásiť zvlášť a prísť v sprievode zákonného zástupcu, keďže nesuplujeme vychovávateľov.
(Okrem maličkých detí, ktoré ešte nevedia kresliť.)

Čo potrebuješ?
Prines si na seba niečo, v čom budeš tvoriť. V našich priestoroch je možné sa aj prezliecť.

Maľovať budeme na plátno akrylovými farbami a k tomuto budú pomôcky zabezpečené a sú zarátané v cene kurzu. Ak chceš tvoriť iným spôsobom, je potrebné doniesť si vlastné pomôcky.

Tvorivým kruhom nás prevedie Dari Szép.
Tešíme sa na Teba!

Kto Je Darina Szép?
Na instagrame @dariszep alebo @omdariom, tu si môžete pozrieť aj moju tvorbu.
Som ilustrátorka, šperkárka, hudobníčka a milujem tvorbu v akejkoľvek forme.
Rada sa hrám a čarujem s rôznymi formami - rada využívam farby, tvary, zvuky, slová, atmosféru, čokoľvek...
Vedeli ste však aj to, že väčšina mojej tvorby vzniká na základe vízií a snov a že ich tvorím jednoducho tak, že mi v momente prídu? A ja mám veľkú časť práce týmpádom hotovú iba tým, že spím alebo meditujem.
Tomuto sa venujem v podstate celý svoj život a pomáha mi to nieken v tvorbe ako takej, ale i v práci na sebe. A na tomto workshope s vami budem zdieľať svoje skúsenosti.
Okrem toho som študovala aj psychológiu.
Tú používam pri tejto práci osvetovo tiež - pretože sféry ducha a hmoty sa dopĺňajú a vzniká harmonický balans.
Pri tomto workshope vás však prevediem hlavne ako umelkyňa s vlastnou skúsenosťou a veda nám poslúži k uzemnenému uchopeniu tejto skúsenosti skrz vnímanie symboliky.

Prihlásiť sa na udalosť

Full Moon Rituál - joga a soundhealing meditácia

Počas splnu mesiaca sa pravidelne stretávame pri interaktívnych lekciách jogy zameraných na rôzne témy fyzického, mentálneho i duševného zdravia a pohody bytia. Náš FULL MOON RITUÁL je priestor vytvorený pre vás a vašu očistu tela, mysle a duše pomocou jogy a meditácie. 

Vesmír je rytmický, vidíme to v striedaní ročných období rovnako fázickým mesiacom, ktorý dorastá alebo ubúda. Gravitačná sila mesiaca má obrovský vplyv na stúpanie hladín mora. Ostáva nám energetické pôsobie, mnohí z nás majú problém so spánkom v určitých fázach mesiaca alebo naopak sa cítia dobití energiou.

Mesiac a jeho fázy ponúka ľudstvu pochopiť cyklickosť vesmíru, prírody, samého seba. Napojiť sa a vnímať energie, ktorými prechádzame v jednotlivých obdobiach a to práve vo fázach mesiaca, splnu a novu. Počas rituálu Full Moon  sa vieme dostať do súladu nielen sami so sebou, ale aj prírodou, spoznať svoje možnosti, napojenia, oddýchnuť si a dobiť baterky. A práve oddych je spojený s revitalizáciou, očistou tela nielen fyzického, ale aj emočného. Vysvetlíme si rozdiel medzi púšťaním a odpúšťaním, a propstredníctvom vedenej meditácie sa pripravíme na najbližšie obdobie až do ďalšieho splnu, kedy naše telá budú pripravené prijať nové veci, nové začiatky. Najprv je ale nutné ukončiť to staré, a v tom nám dáva podporu práve FULL MOON. Rituál podporíme splnovou jogou počas, ktorej budeme robiť krásnu zostavu Pozdrav mesiacu, po ktorej vás Dari prevedie jemnou splnovou meditáciou, aby ste si mohli následne pomenovať (každý sám pre seba), s čím sa potrebujete rozlúčiť, alebo čo už potrebujete pustiť, aby bol váš život ľahší a zmysluplnejší.
A potom spoločne, v sile kolektívnej energie, necháme cez meditáciu a zvuky kryštálových mís všetko neželané a nežiadúce z nášho života odísť (symbolicky) a vytvoriť tak priestor pre novú, zmysluplnú energiu vo svojom žití.

Mnoho národov pripisovalo vo svojich mytológiách obrovský význam práve Mesiacu a jeho fázam. Vraj jeho sila je mohutná a sila zámeru vyslaného počas jednotlivých fáz mesiaca má na nás vplyv. Rovnako ako Mesiac aj náše životy sú cyklické. Niekedy prechádzame svojimi fázami života s ľahkosťou, inokedy sa nám zdá, že to ide ťažšie. Na Vás a Vaše zážitky sa tešia lektorky Mia a Dari

Účinky:

 • Harmonizácia tela, mysle a srdca.
 • Očista fyzického i emočného tela.
 • Vedená meditácia a pozdrav mesiaca.
 • Pokoj a uvoľnenie.
 • Soundhealing s anjelskými zvukmi kryštálových mís
 • Precítenie čara púšťania a odpúšťania.

Aspoň dve hodiny pred začiatkom nejedzte ťažké jedlá a väčšie množstvá potravy. Pite viac čistej vody počas dňa.

Pomôcky zabezpečíme my: jogová podložka, bolster, deka, maska na oči

Prineste si: pohodlné oblečenie na cvičenie a meditáciu, prípadne vankúšik pod hlavu a uzatvárateľnú fľašu na vodu, ak si chete občerstvenie vziať do miestnosti na cvičenie

Vhodná pre: začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých

Trvanie: 90 min

Cena: 15 €

neplatí permanentka ani Multisport

Miesto konania: Gemini Centrum, Trenčín

Lektori:
Mia - joga
Dari - meditácia a soundhealing

 
Prihlásiť sa na lekciu

Masáž chrbta, šije, krku a hlavy na stoličke

Cieľom masáže je prinavrátiť a posilniť tok vitálnej energie v tele, povzbudiť a naštartovať organizmus. Táto masáž je vhodná kedykoľvek a kdekoľvek, vykonáva sa cez oblečenie, v sede na špeciálnej masérskej stoličke a nevyžaduje viac ako 30 minút. 

Účinky: 

 • Rýchlo a efektívne odstraňuje únavu
 • Oživuje
 • Rýchlo a efektívne obnovuje schopnosť sústredenia
 • Redukuje stres
 • Uvoľňuje napätie v šiji, ramenách, chrbte, odstraňuje bolesti hlavy
 • Pôsobí prostredníctvom tlaku na akupresúrne body a zvláčňuje svaly jemným prehrievaním
 • Uvoľňuje svaly
 • Podporuje samoliečiaci proces tela

Popis:

Masáž na vykonáva na špeciálnej, ergonomicky navrhnutej masážnej stoličke, ktorá umožňuje klientovi sa dokonale uvoľniť. Masér sa tak môže sústrediť na postihnuté miesta.  Táto masáž sa zameriava na časti, ktoré sú najviac postihnuté svalovým stuhnutím ako je krk, chrbát, ramená a ruky. Vykonáva sa bez oleja cez oblečenie.  Sedí sa s tvárou vpred, s hlavou ponorenou do opierky. Jej výhodou je praktickosť – žiadne vyzliekanie, žiaden olej, krátky čas a silný účinok.
Veľmi vhodná je aj pre tehotné mamičky, pretože táto masáž ponúka pohodlnú polohu pre telo, kde odpadá ležanie na bruchu, ktoré v tehotenstve nie je možné. 

Kontraindikácie:

 • zvýšená teplota
 • celková telesná slabosť
 • infekčné ochorenia
 • nádorové ochorenia
 • osteoporóza
 • krvácavé stavy
 • hnisavé ochorenia kože
 • bezprostredne po hlavnom jedle

Cena:

16€ - 30 min /1 osoba

Možnosť túto masáž vykonať aj u vás doma alebo v kancelárii. K cene si pripočítajte príplatok za dopravu v rámci Trenčína  + €5

Na masáž sa objednávajte telefonicky na čísle 0944548849

CACAO HEALING CEREMONY - 2023 na vlne

CACAO HEALING CEREMONY:  2023 NA VLNE FLOW 

Je začiatok nového roka a Nov vo Vodnárovi. Dva úžasné dôvody začať si manifestovať to, prečo sme na tento svet prišli.
Koniec roka, kedy vrcholila tma a kedy sme veľa bilancovali, sa preklopil do nového roka, nového začiatku a nového svetla nádeje, ktoré nám už svieti.
A prvý tohtoročný Nov vo Vodnárovi nás teraz vyzýva, aby sme si zvedomili, čo nám bráni žiť naplnený šťastný život a aby sme konečne vypustili svoje vnútorné dieťa a dovolili mu uvoľniť sa, radovať sa a objavovať a žiť svoj flow.
A to budeme robiť i na tejto novoročnej kakaovej ceremónii. Nacítime sa na energie nášho srdca a našej duše, ktoré nás už volajú a vymanifestujeme si nový rok, ktorý bude naplnený spolu v kruhu kakaovej rodiny.

S láskou ťa pozývame na CACAO HEALING CEREMONY. Pomocou kakaovej medicínky sa napojíme na našu dušu a srdce, čo je veľmi dôležité. Drieme tam naša skrytá sila a tou silou je láska.
Otvoríme sa kráse, ktorá je v nás, ktorá už je našou súčasťou a dovolíme jej prežiariť našu prítomnosť.

O CACAO HEALING CEREMONY

Každá osoba je jedinečná a potýka sa s vlastným „batohom“ situácií, ktoré si vyžadujú zvýšenú pozornosť (niekto by to mohol nazvať i problémami ).  Žijeme rýchlym spôsobom života plným povinností, stresu, nabitého programu do poslednej minúty. Plný chaotických myšlienok, žitia v minulosti či v ďalekej budúcnosti. Robíme VŠETKO, úplne všetko. Až na jednu podstatnú vec – nežijeme v prítomnosti, tu a teraz. Život nám uniká pomedzi prsty, hoci sme si vedomí toho, že minulosť i budúcnosť sú len ilúzia a jediné čo existuje je prítomnosť. Napriek tomu sa vyhýbame myšlienkam na túto pravdu a ďalej žijeme urýchlené, konzumom presiaknuté a málo spokojné životy s absenciou lásky, vďačnosti, pokory a hojnosti.

100% kakao je silná medicína, ktorá otvára srdce práve láske a vďačnosti. Aj v domácom prostredí bez ceremoniálneho pitia cítite veľmi silné a zreteľné účinky – ste aktívnejší, vnútorne pokojnejší a citeľne šťastnejší. Niektoré odrody sú určené na hlbokú vnútornú prácu a môžete pociťovať chuť izolovať sa od spoločnosti, pri iných, naopak, máte chuť objať celý svet. Viac o kakau sa dozviete aj v podcaste Hodinový guru v časti s názvom „O 100% ceremoniálnom kakau, ktoré vás môže natrvalo urobiť zdravými a šťastnými“. Podcast si vypočujete na spotify alebo webovej stránke tiskova.sk.

Ceremónia bude prebiehať formou hlbokej vedenej meditácie. Meditácia ktorá bude sprevádzaná soundhealingom -  krištáľovými misami, ďalšími rezonančnými nástrojmi a ohňovou ceremóniou. Prítomné budú teda silné mužské i ženské energie, vďaka čomu sa dopracujeme k ich nádhernej harmónii. Tento proces podporí pitie silných, signifikantných a silne transformačných druhov kakaa – presné odrody vyberáme v daný deň a na stretnutí vám o nich povieme viac. Chýbať však nebude ani úvodné zasvätenie a záverečné zdieľanie.
Kakaové ceremónie sú pre nás „živým organizmom“ a často dopĺňame a jemne meníme program priamo na mieste na základe nacítenia sa na účastníkov.

Prečo je tento rituál pre vás dôležitý a môže byť kľúčovým?

Rituály boli v minulosti u našich predkov neoddeliteľnou súčasťou ich života. Pomáhali ľuďom prejsť náročnými obdobiami a dôležitými životnými miľníkmi. Od istého času sa v „modernom“ svete začali strácať a nahradila ich konzumná nevedomá spoločnosť. V súčasnosti sa opäť učíme to, čo sme vedeli, no zabudli a prinavraciame sa k vlastným koreňom a prirodzenosti.

Prečo práve kakao?

Mezoamerické kultúry objavili kakao už pred 3500 rokmi. Už vtedy bolo veľmi vzácne, využívalo sa ako platidlo a pila ho prevažne elita. Hlavnou látkou kakaa je Teobromín, ktorý má povzbudzujúce účinky a prekladá sa doslova ako Jedlo Bohov. Obsahuje veľa antioxidantov, vitamínov, okysličuje nervový systém a uvoľňuje svalstvo. Postupne sa vďaka nemu dajú instantne liečiť rôzne blokácie, ktoré vedia v človeku kolovať aj desiatky rokov. Tento zážitok a terapiu s nadšením chceme zdieľať aj s tebou.

Pred podujatím odporúčame byť na ľahkej strave, aspoň 4 hodiny nepiť kávu a dodržiavať pitný režim pred i po ceremónii.

Stačí si priniesť úsmev, lásku v srdci, pohodlné oblečenie a o všetko ďalšie sa postaráme.
Môžeš si priniesť i vlastné krištály a amulety na dobitie.

Dátum a čas: 22.01. 2023 od 16.00 do 19.00

Cena: 35€

Sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet uvedený nižšie, až potom bude vaše miesto rezervované na workshope.

Číslo účtu: 2401225082
IBAN: SK5583300000002401225082
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

V správe pre príjemcu prosím uveďte vaše meno, priezvisko a názov Workshopu.

Ceremóniou vás budeme sprevádzať my, Miška Tišková a Dari Szép.

V prípade otázok radi poradíme.

Tešíme sa na teba!

Workshop Pranajáma a Soundhealing

Workshop dychových techník - Pranajáma a Soundhealing

24.04 o 16.00 - 18.00

Workshop dychových technik pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o správnom dýchaní a naučiť sa jednoduché, zato účinné techniky pre zlepšenie zdravia.

Vďaka ktorému si osvojíte rôzne dychové techniky prispievajúce k zlepšeniu celkového zdravia a prevencii problémov dýchacích ciest. Pranajáma je umenie a zahrňuje techniky, ktoré povzbudia dýchacie orgány, aby sa pohybovali a rozpínaly zámerne, rytmicky a intenzívne. Skladá sa z dlhého, trvalého jemného prúdu nádychu, výdychu a zádrže dychu. Na tomto workshope sa naučíte dych regulovať a distribuovať. Pravidelným cvičením Pranajamam získate viac energie, skvalitní sa Váš spánok a budete lepšie zvládať stresové situacie.

Dýchanie je základom života. Stačí s ním prestať na päť minút a viac sa nenadýchnete. Dych je pre život aj jeho kvalitu veľmi dôležitý. Preto ak sa ho naučíte správne používať budete žiť zdravšie, spokojnejšie a s dychom do vás vstúpi aj nová energia.

Súčasťou workshopu je aj hlboká relaxačná technika soundhealing.

 

OBSAH WORKSHOPU

- Čo je "dych" a ako nám môžu dychové techniky zlepšiť kvalitu života

- nabité dve hodiny teórie aj praxe, počas ktorých si vysvetlíme a vyskúšame správnu fyziológiu dychu.

-Prakticky sa naučíme ako správne dýchať v bežnom živote, ako využívať bránicu- náš hlavný dychový sval.

- Naučíme sa dychové techniky pre začiatočníkov

- Dychové techniky na zväčšenie vitálnej kapacity pľúc

- Dychové techniky na zlepšenie imunity a podporu trávenia

- Dychové techniky na zahriatie ale aj schladenie organizmu

- Dychové techniky na zlepšenie koncentrácie ako príprava na meditáciu

- Dychové techniky, ktoré vám pomôžu lepšie zvládnuť stresové situácie

Ako sprievodný program workshopu sme si pre vás pripravili záverečné uzemnenie a relaxáciu pomocou soundhealingu. 

Zvuk tibetskych misiek a gongu vás uvedie do stavu hlbokej relaxácie, vnútorného kľudu a harmónie. Vibrácie vás odnesú z pominuteľného sveta do prítomného okamihu v ktorom dokážeme vidieť a porozumieť sami sebe.

Tibetské misky sú hudobnými nástrojmi s vysokými vibráciami, ktoré pomáhajú obnovovať harmonickú frekvenciu živej hmoty a prenikajú do najhlbších sfér tela a mysle. Zvuk má hlboký vplyv na naše emócie a psychiku.

 

Na workshop sa prihlasujte prostredníctvom našej web stránky 

www.geminicentrum.sk/rozvrh

 

DÁTUM A ČAS:

Nedeľa 24. 4. 2022 od 16:00 - 18:00
 

Cena v zľave: €15 pri rýchlom registrovaní a platbe do 16.4.2022

Cena plná: €20 po dátume 16.4.2022

 

 

Sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet. Až po úhrade sumy bude vaše miesto rezervované.

Číslo účtu: 2101326973
IBAN: SK7783300000002101326973
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
V správe pre príjemcu prosím uveďte vaše meno, priezvisko a názov Kurzu.
 

Storno podmienky:

v sekcii FAQ

 

Čo si so sebou priniesť?

Uzatvárateľnú fľašu s vodou, Zápisník a pero, pohodlné oblečenie

 

V štúdiu máme k dispozícii eko joga podložky na cvičenie, deky na relaxáciu a meditačné vankúše na sedenie.

 

Tešíme sa na Vás. :)

Prihlásiť sa na workshop

Splnová meditácia a soundhealing

Mesačný svit je počas obdobia Splnu jasnejší ako v iné noci. Hovorí sa, že tento svit odhaľuje všetko skryté. Dôsledkom toho sa v tomto období stávame uvedomelejšími a emócie preciťujeme silnejšie.

Úlohou Splnu v našich životoch, je prečistiť telo a myseľ od negatívnej energie, ktorá sa nám nahromadila. Prečistením si vytvárame priestor pre nové a pozitívne začiatky. Ako sa vraví, prechody bývajú stále ťažké, no v konečnom dôsledku prospešné.

Energiu vesmíru zosilnenú splnom napojíme na vibrácie tibetských misiek a gongov. Čaká Vás silný fyzický ale aj duchovný zážitok čistého vedomia.
Pridajte sa ku všetkým, ktorí tento čas využivajú na meditáciu a sprítomnenie.

YIN YANG soundhealing na oslavu rovnodennosti

Každá bytosť sa skladá z dvoch protichodných, ale vzájomne sa dopĺňajúcich energií – jin (ženská) a jang (mužská). Predstavujú časti celku, ktoré nemožno nikdy oddeliť. Spolu tvoria kruh života.

Deň a noc sú vynikajúcim príkladom jin a jang. Obaja sú si rovní, ale protichodní, no harmonicky spolupracujú na udržaní života.

Jin je hlboko intuitívna, pocitová stránka vašej povahy, ktorá sa túži prejaviť kreatívnym spôsobom. Jang je aspekt myslenia, plánovania, ktorý analyzuje a buduje štruktúru.

Keď sú tieto energie nesprávne zoradené, vedie to k pocitom vnútorného konfliktu, ale keď obe fungujú harmonicky, dejú sa úžasné veci.

Predtým, ako vám prezradíme tajomstvo vyrovnávania týchto energií vo vnútri; je dôležité porozumieť množstvu život zlepšujúcich výhod, ktoré získate:
 

• Silnejší pocit seba samého.

• Viac vnútorného pokoja a znížená úzkosť.

• Vhľad do svojho vyššieho zmyslu života.

• Silnejší zrak mysle a lepšia intuícia.

• Pocit celistvosti a naplnenia.

• Zvýšená kreativita.

• Myslenie celého mozgu, ktoré spája logiku a intuíciu.

 

Ako teda vyvážiť tieto energie, aby ste si uvedomili viac celistvosti vo svojom živote?

Ruku na srdce, meditácia je najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako zosúladiť svoje energie jin a jang.

V tejto meditácii môžete preskúmať duality vo vnútri a spojiť sa so svojou podstatou, ktorou je rovnováha. Vaše vedomie bude vedené cez vaše fyzické, energetické, emocionálne a mentálne telo. Budete vyzvaní, aby ste si jednotlivo ponechali priestor pre časti Yin a Yang, aby ste umožnili obom energiám stúpať a nájsť rovnováhu.

O lektoroch:

Mio Gago
Dlhoročný učiteľ meditácie, odveký hladač pravdy a vášnivý zvukoterapeut. Vo vibráciach tibetských mís nachádza vnútorný pokoj a liečivú silu, ktorú využáva pri meditáciách a terapiách zvukovom. Ak prijmeme fakt, že zvuk je vibrácia a ak vieme, že vibrácia prechádza celou našou fyzickou schránkou, potom pochopíme, že zvuk nepočujú len naše uši, ale takisto aj všetky bunky v našich telách. Dôvodom prečo nás dokáže zvuk uzdraviť na fyzickej úrovni je ten, že liečivý zvuk sa nás hlboko dotýka a transformuje nás po stránke emocionálnej a duchovnej, čo má spätný vplyv aj na naše fyzické telo.

Dari Szép 
Venuje sa už viac ako 20 rokov života štúdiu meditačných techník, spirituality a filozofie, nielen tej západnej, ale i iných kultúr, z ktorých múdrosti jej pomáhajú „namaľovať“ alebo „napísať“ si ten svoj životný príbeh tak, aby to bolo dielo, ktoré chce prežiť. 
Hrá na kryštálové misy.
Kryštálové misy v sebe spájajú alchýmiu zvuku a kryštálu. Kryštál má mnoho vlastností. Zosiľuje, transformuje, kumuluje a prenáša vibrácie…teda vlnenie. Vo svojej podstate je to transformátor energie, transformuje nižšie, hustejšie tóny, zvuky, energie na ľahšie, jemnejšie a vyššie.

Keď sú kryštálové misy aktivované zvukom, spustí sa jav nazývaný akustická luminiscencia - svetelná hudba. Vlastnosti týchto zvukových vĺn generujú akustickú bio-fotónovú odpoveď v celom organizme. Jednoducho povedané, zvuk tvorí svetlo a vyžarovanie a nastoľuje telu prirodzenú elektromagnetickú harmóniu a zvyšuje vitalitu, zharmonizuje meridiány a zladí fyzické telo so všetkými aurickými vrstvami. Svetlo je najvyššou inteligenciou ľudského tela vsadené ako najvyšší, najdokonalejší harmonický kód v subatomárnom jadre každej jednej častice…bunky….
Fyzické telo sa skladá z tekutých kryštalických systémov v bunkových membránach, tukových tkanivách, svalovej a nervovej sústave, lymfe a krvi. Každá jedna časť ľudského tela odpovedá na tieto zvukové, svetelné vibrácie.

Čo vás  čaká?

 

 • Yin Yang soundhealing meditácia
 • Dychové techniky na vyrovnanie mužskej a ženskej energie
 • Vibračný kúpeľ na harmonizáciu božskej energie a energie zeme s kryštálovými a tibetskými misami
 • Gongový rituál na očistenie negatívnych emócií

 

Kedy:  20.03.2023 o 18.00 - 20.00

Prihlasujte sa prostredníctvom našej web stránky, cez rozvrh.

https://geminicentrum.sk/rozvrh

 

Cena: 35 € 

 

Kapacita miest obmedzená.

 

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú udalosť, ktorú v Trenčíne len tak nezažijete.

 

Sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet, aby bolo vaše miesto záväzne rezervované.

Číslo účtu: 2401225082

IBAN: SK5583300000002401225082

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

 

V správe pre príjemcu uveďte prosím vaše meno, priezvisko a názov udalosti.

 

Prineste si so sebou:

Niečo pohodlné na seba
Prípadne vlastnú deku a vankúš
Uzatvárateľnú fľašu na tekutinu

Prihlásiť sa na udalosť

Kurz základy meditácie

KURZ ZÁKLADY MEDITÁCIE

Meditácia ako cesta k vnútornému šťastiu.

Jednodňový meditačný kruz, vďaka ktorému sa naučíte základné meditačné techniky a princípy fungovania mysle  pod vedením skúseného lektora s dlhoročnou praxou.

Tento kurz je jedinečná príležitosť pre tých, ktorí sa už dlhšie pohrávajú s myšlienkou začať meditovať.
Počas 4 hodín postupne prejdeme od hlbokej relaxácie, cez intenzívny tréning koncentrácie až po samotnú meditáciu všímavosti - mindfulness meditation.
Ide o jednoduchú, ale efektívnu meditáciu, ktorá pomáha získať kontrolu nad rozlietanými myšlienkami a vnútornými pocitmi. Dostáva človeka do prítomnosti.

Dozviete sa zaujímavé poznatky ako pracuje naša myseľ, aké prekážky v meditácii môžu nastať a tiež ako s nimi pracovať.
Vyskúšate si rôzne meditačné techniky, a zažijete aj hlbokú relaxáciu pomocou tibetských misiek.
Čaká na Vás nezabudnuteľný deň, plný pokoja, kľudu, zaujímavých informácií a nezabudnuteľných zážitkov. Niektorím z Vás možno tento deň zmení život.

Urobte niečo pre seba, pre svoje psychické zdravie a vnútorné šťastie. Pretože, ten kto je šťastný vo vnútri, nehľadá šťastie okolo seba.
V meditácii dochádza k stavu psychickej pohody, redukcii stresu a pomáha vidieť udalosti života z nadhľadu.

Na kurz sa prihlasujte prostredníctvom našej web stránky 

www.geminicentrum.sk/rozvrh

Dátum a čas: 04.02.2023 od 10.00 - 15.00 s prestávkou na obed

Cena: €49 
 

Sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet uvedený nižšie, až potom bude vaše miesto rezervované na kruze.

Číslo účtu: 2401225082
IBAN: SK5583300000002401225082
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

V správe pre príjemcu prosím uveďte vaše meno, priezvisko a názov Kurzu.

K dispozícii máme eko joga podložky na cvičenie, deky na relaxáciu a meditačné vankúše na sedenie. 

Tešíme sa na Vás. :)

 *Storno podmienky nájdete v sekcii FAQ

Prihlásiť sa na kurz