O nás

Gemini Centrum

Myšlienka založiť meditačné jogovo-masážne centrum vznikla niekde na našich potulkách juhovýchodnou Áziou. Čas strávený v buddhistických kláštoroch, meditácie, východná kultúra, množstvo skúseností a zážitkov nám ukázali životnú cestu. Uvedomili sme si, že každá významá udalosť, či zmena v našom živote sa viaže k vnútorným vhľadom, ktoré nám po celú dobu ukazovali čo máme v živote urobiť.

Gemini Centrum je centrum zdravia, kde sa spája múdrosť východnej kultúry, naše dlhoročné skúsenosti a vnútorná túžba pomáhať druhým. Vďaka unikátnemu konceptu zlúčenia ozdravnej metódy klasickej jogy s terapeuticko-liečebným systémom jogovej masáže nájdete svoj vnútorný stred a tak dosiahnete komplexné uzdravenie. Príďte si ozdraviť myseľ a Vaše telo bude nasledovať. Príďte si ozdraviť telo a Vaša myseľ bude nasledovať. Myseľ a telo tvoria celok. Jeden bez druhého nemôžu fungovať.

Gemini centrum je Vaše centrum. Je to centrum kde ste vždy vítaní, kde môžete spoznať podobne zmýšľajúcich ľudí, tráviť čas so svojimi priateľmi, rodinou, sami so sebou a tak upevňovať a prehlbovať dobré vzťahy. Miesto kde si môžete dopriať zaslúžený odpočinok, načerpať novú energiu a s úsmevom sa vrátiť k svojim povinnostiam bez starostí, trápení a stresu.