FAQ

Kde sa centrum nachádza?

Adresa je Mierové námestie 14, 1. poschodie. Vchod do budovy sa nachádza priamo oproti fontáne na strane námestia keď sa pozeráte smerom na hrad.
Kde môžem zaparkovať?
Parkovanie v úplnej blízkosti štúdia nie je možné z dôvodu pešej zóny. Najbližšie platené parkovisko sa nachádza priamo na Palackého ulici (1hod/2€), alebo v parkovacom dome (1hod/1€). Prípadne môžte zaparkovať na Mládežníckej ulici, na ktorej je parkovanie po 16.00 hod. a cez víkendy zdarma.

Som úplný začiatočník, na ktorú lekciu sa môžem prihlásiť?

Odporúčame začať s Klasickou jogou, kde sa venujeme výhradne začiatočníkom. Ak vás však zaujala iná lekcia, vďaka nášmu individuálnemu prístupu ku klientovi upravíme cvičenie tak, aby ste to hravo zvládli.

Ako sa prihlásim na lekciu?

Na lekciu sa môžete prihlásiť cez náš Rozvrh. Vyhľadajte lekciu, dátum a čas, na ktorý sa chcete prihlásiť, Kliknite na dané políčko a pokračujte. Následne zadáte svoje údaje a potvrdíte. Po úspešnom prihlásení vám príde potvrdzujúca správa na váš email.

Ako sa odhlásim z lekcie?

Z lekcie sa možno odhlásiť najneskôr 4 hodiny pred začatím lekcie a to emailom na info@geminicentrum.sk alebo telefonicky na 0944 548 885. Inak od vás budeme požadovať uhradenie jednorazového vstupu, resp. vám bude odčítaný vstup z permanentky. Kapacita centra je limitovaná, umožníte tak ďalším záujemcom dostať sa na lekciu.

Čo si mám so sebou vziať na lekciu jogy?

Stačí ak si vezmete niečo pohodlné na cvičenie. Ostatné zabezpečíme my.

Aké druhy masáži poskytujete?

Vyberte si z našej ponuky https://geminicentrum.sk/kategoria/masaze

Ako sa môžem objednať na masáž?

Na masáž sa môžete prihlásiť cez náš Rozvrh. Vyhľadajte voľný termín, ktorý Vám vyhovuje. Kliknite na dané políčko a pokračujte. Následne zadáte svoje údaje a potvrdíte. Do poznámky uveďte druh masáže o ktorú máte záujem. Po úspešnom prihlásení vám príde potvrdzujúca správa na váš email.
Pripadne sa môžte objednať priamo na čísle 0944 548 849.

Čo si mám priniesť na masáž?

Väčšina masáži sa vykonáva v oblečení, ktoré Vám radi poskytneme. Prípadne si môžte priniesť aj svoje vlastné, dbajte na to aby bolo voľné a pohodlné.

Poskytujete darčekové poukážky?

Áno, radi vám poskytneme darčekovú poukážku na akúkoľvek službu z našej ponuky. Zakúpiť si ju môžte priamo u nás centre, prípadne objednať cez kontaktný formulár alebo na info@geminicentrum.sk. Darčekový poukaz vám zašleme mailom.

Aké druhy zliav poskytujete?

Na všetky naše služby je možnosť zakúpenia permanentiek. Viac info na TU. https://geminicentrum.sk/kategoria/clenstva

Ako fungujú permanentky?

Permanentky si môžete u nás zakúpiť a získať tak zľavu.
Druhy permanentiek si môžete pozrieť tu https://geminicentrum.sk/kategoria/clenstva
Každá permanentka platí len na osobu, na ktorú bola vystavená. Nie je preto možné použiť danú permanentku pre dve a viac osôb. Platnosť permanentiek nepredlžujeme.

Aké sú storno podmienky pri kurzoch a workshopoch?

Aktuálnu ponuku kurzov nájdete v sekcii NOVINKY. Po registrácií cez rezervačný systém vám budú zaslané platobné údaje na váš email. Po zaplatení kurzu je vaše miesto rezervované na všetky dátumy, počas ktorých kurz prebieha.
V prípade, že sa lekcie kurzu nemôžete zúčastniť – nie je možné lekciu nahradiť v inom termíne. Odhlásenie v čase kratšom ako 5 dní podlieha storno poplatku vo výške 50% z ceny a odhlásenie kratšie ako 3 dni pred začiatkom akcie 100% z ceny.
Po tomto dátume peniaze nie je možné vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, ani choroby či iných okolností.
Absenciu nie je možné nahradiť na inom workshope, či na hodine jogy.
Je však možné poslať za seba náhradníka a upozorniť na túto skutočnosť zaslaním emailu na info@geminicentrum.sk