FAQ

Čo si mám so sebou vziať na lekciu jogy?

Stačí ak si vezmete niečo pohodlné na cvičenie. Ostatné zabezpečíme my.

Ako sa môžem objednať na masáž?

Objednať sa môžete telefonicky na čísle 0944 548 849.

Som úplný začiatočník, na ktorú lekciu sa môžem prihlásiť?

Odporúčame začať s Klasickou jogou, kde sa venujeme výhradne začiatočníkom. Ak vás však zaujala iná lekcia, vďaka nášmu individuálnemu prístupu ku klientovi upravíme cvičenie tak, aby ste to hravo zvládli.

Ako sa prihlásim na lekciu?

Na lekciu sa môžete prihlásiť cez náš Rozvrh. Vyhľadajte lekciu, dátum a čas, na ktorý sa chcete prihlásiť, Kliknite na dané políčko a pokračujte. Následne zadáte svoje údaje a potvrdíte. Po úspešnom prihlásení vám príde potvrdzujúca správa na váš email.

Ako sa odhlásim z lekcie?

Z lekcie sa možno odhlásiť najneskôr 4 hodiny pred začatím lekcie a to emailom na info@geminicentrum.sk alebo telefonicky na 0944 548 885. Inak od vás budeme požadovať uhradenie jednorazového vstupu, resp. vám bude odčítaný vstup z permanentky. Kapacita centra je limitovaná, umožníte tak ďalším záujemcom dostať sa na lekciu.

Ako fungujú permanentky na jogu?

Permanentky si môžete u nás zakúpiť a získať tak zľavu.
Ponúkame 5, 10, 15 a 20 vstupovú. Platnosť všetkých permanentiek je 3 mesiace. Čím väčší balíček si kúpite, tým viac ušetríte. Permanentky na jogu sa dajú využiť aj na meditácie. Každá permanentka je na osobu. Nie je preto možné použiť jednu permanentku pre dve a viac osôb.