Rezervačné a storno podmienky

Vitajte v sekcii Rezervačné a Storno podmienky!
 
V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok ohľadne rezervačného systému nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0944 548 885.
 
Rezervácie
Na všetky hodiny je potrebné sa prihlásiť cez náš REZERVAČNÝ SYSTÉM, prípadne emailom na info@geminicentrum.sk. Na odhlásenie je nutné zaslať email na info@geminicentrum.sk
 
Ak sa z nejakého dôvodu nemôžete zúčastniť, je potrebné odhlásiť sa z hodiny maximálne 3 hodiny pred jej konaním. Inak vám bude odčítaný vstup z permanentky, alebo budeme od vás požadovať uhradenie jednorázového vstupu.
 
Miesto na Kurzoch a Workshopoch si zabezpečíte až po prihlásení sa na kurz a po ÚHRADE PLNEJ SUMY. Prosíme vás tak urobiť maximálne 5 dní pred konaním udalosti. Systém vám zašle email s platobnými detailami (podľa toho akú formu platby si zvolíte). Udalosť (Kurz, workshop) sa uskutoční pokiaľ sa naplní stanovená kapacita riadne prihlásených účastníkov*.
 
*Riadne prihlásený účastník je ten, ktorý uhradil plnú sumu za kurz alebo workshop.
 
V prípade, že na hodinu nebude prihlásení dostatočný počet účastníkov budete upovedomení 1 hodinu pred konaním o zrušení lekcie.
 
V prípade, že sa na hodinu neprihlásite, môžete samozrejme prísť. Avšak negarantujeme, že na lekcii bude voľné miesto.
 
Workshopy
 
Rezervácia miesta je platná až po uhradení poplatku a vtedy sa stáva záväznou. Po úhrade poplatku nie je možné nárokovať si vrátenie sumy či kompenzáciu v prípade neúčasti, zmeny postoja či akejkoľvek prekážky, pre ktorú sa nemôžete aktivity zúčastniť. 
Váš nákup je konečný.
Môžete však preniesť rezerváciu na inú osobu, ktorá sa akcie zúčastní namiesto Vás.
V prípade zrušenia workshopu či inej akcie z našej strany Vám bude ponúknutý náhradný termín, alebo Vám bude poplatok vrátený.
Neskorý príchod na akciu sa neakceptuje.
 
Platby
Sú možné 3 spôsobmi: v hotovosti na mieste, prevodom na účet a platbou priamo cez vašu zakúpenú pernamentku. V prípade, že máte zakúpenú pernamentku, vstup vám bude odčítaný pred zahájením lekcie. Ak zvolíte voľbu prevodom na účet, na váš email vám budú odoslané detaily k platbe.
 
Ďakujeme.
 
Tím Gemini Centrum
 

Zobraziť v novinkách: 

Nie