Kreatívna Joga s Kruhom

Primárne karty

Jóga

Kreatívna Joga s Kruhom

Cvičenie s kruhovou pomôckou, ktorá zaručí viac možností a s jej používaním si užijete množstvo zábavy.

Účinky: uvoľňuje napätie a svalovú stuhnutosť v hornej polovici tela, zlepšuje ohybnosť v oblasti panvy a bedrových kĺbov a posilňuje a spevňuje hlboké svalstvo tela.
 
Popis: Jogový kruh je cvičebná pomôcka, ktorá každému cvičencovi pomôže k väčšej sile, lepšej rovnováhe a ohybnosti, k celkovému uvoľneniu a s jej pomocou zvládnete aj tie najťažšie polohy jogy. Cvičenie s kruhom ponúka podporu pre náročnejšie jogové pozície, do ktorých by sme sa inak nedostali ale zároveň uľahčuje odcvičiť aj základné asány. Počas lekcie jogy  s kruhom sa pracuje s hlbokým stabilizačným systémom, posilní a pretiahne celé telo a čo by ste nečakali - čaká vás aj masáž. Cvičenie pomáha proti bolestiam chrbta, problémom s rovnováhou a zlepšuje ohybnosť tela. Je to certifikovaná fyzioterapeutická pomôcka, vďaka ktorej je možné uvoľnenie jednotlivých častí chrbtice a docieliť tak jej dekompresiu.
Cvičenie je plynulé, v miernom tempe podporujúce zdravú flexibilitu, osviežené balančnými a silovými cvikmi za pomoci joga kruhu.

Vhodná pre: ľudí, ktorí majú aspoň základy jogy. 

Trvanie: 60 min

Cena: 8 € 
alebo si môžete vybrať členský program TU

Lektor: Mia
 
Prihlásiť sa na lekciu

data
Max. počet ľudí: 
8
Dátum udalosti: 
14.02.2024 -
18:45 - 19:45
Cena: 
€8
Zrušiť
Zobraziť možnosť - Moja prvá lekcia zdarma: