Chcete mať spokojnú a šťastnú rodinu?

Rodinná joga je skvelá! Vo svete, kde rodičia a deti sú tak zaneprázdnení povinnosťami, rodinná joga ponúka úžasné miesto kde môžete zažiť šťastný a kvalitný čas strávený spolu so svojimi najbližšími.

Žiadne telefóny, tablety, televízie, žiadne povinnosti... Len vy a vaše deti. Prekvapenie, ktoré často nezažijete v 21 storočí.

Rodina je veľmi dôležitá, čas a starostlivosť je tak potrebná na správne fungovanie rodiny a rodinná joga je na to ako stvorená. Deti, rodičia a aj starí rodičia si môžu vychutnať čas spolu, fyzická aktivita zameraná na upevňovanie vzťahov medzi sebou, počas ktorej zažijete nielen vzájomné spoznávanie ale aj veľa veľa zábavy.

Vo vašej každodennej rutine s nekonečne veľa povinnosťami, starostlivosťou o vaše deti, ste sa stali policajtmi a policajtkami.

Zaneprázdený tým, aby vaše deti boli v bezpečí, hovoríte im čo majú a čo nemajú robiť, veľa rodičov sa stalo serioznejšími. Preháňam, ale trochu aj áno. A to je moja najobľúbenejšia vec na joge pre rodiny, učí rodičov ako byť zábavnými.

Najbežnejšou reakciou, ktorú dostávame od rodičov po hodine rodinnej joge je, že ich rodinné spolunažívanie je iné, všetko je zrazu viac uvoľnené a zábavné, aj povinnosti. :-)

Skúste jogu pre rodiny a utužte vaše rodinné putá, nielen teraz ale aj do budúcnosti.

Pozrieť v rozvrhu

Zobraziť v novinkách: 

Nie