Hormonálna masáž

Cena: 
35 €

Terapeutická masáž zameraná na prinavrátenie homonálnej rovnováhy.

Účinky: reaktivuje tvorbu ženských pohlavných hormónov, pomáha pri problémoch s nepravidelnou a bolestivou meštruáciou, pomáha pri neplodnosti, vitalizuje, omladzuje a zmierňuje ťažkosti spojené s menopauzou. Slúži k znovuzískaniu vnútornej rovnováhy a naštarovaniu samouzdravovacích procesov.

Popis: Estrogén a progesterón, sú ženské hormóny tvoriace sa vo predovšetkým vo vaječníkoch a primárne riadia menštruačný cyklus. Majú však veľmi dôležitý význam aj pre plodnosť. Estrogén je mimoriadne dôležitým hormónom pre sexuálne zdravie ženy, a nielen preň. Správna hladina a správna funkčnosť ovplyvňujú aj pohybový aparát, metabolizmus, kardiovaskulárny systém, stav maternice a v neposlednom rade aj libido. Aby mohlo telo fungovať správne, musí byť hladina estrogénu ako aj všetkých súvisiacich hormónov v rovnováhe. V opačnom prípade môžu nastať rôzne problémy ako menštruačné problémy, znížená plodnosť, návaly tepla, migrény a celkový nedostatok energie či sexuálneho apetítu. Správna hladina hormónov u žien ovplyvňuje ich náladu a mentálny stav.

Hormonálna masáž je veľmi jemná a šetrná masáž podbruška po lonovú kosť, pri ktorej dochádza vplyvom prekrvenia k ozdravným procesom ženských hormonálnych zľiaz a tak k nastoleniu hormonálnej rovnováhy. Na masáž sa používa zmes madľového, kokosového a éterickáho oleja. Masáž sa vykonáva v oblečení, okrem časti ktorá je masírovaná.
Terapeutický účinok masáže sa dosiahne troma masážami po sebe v krátkom časovom horizonte, avšak citeľný výsledok môže žena pocítiť už po jednej masáži.

Kontraindikácie: tehotenstvo, menštruácia, horúčka, rakovina, vnútromaternicové teliesko, myóm na maternici

Cena:

35 € - 60 min

Rezervácie na tel č. 0944548849