Relaxačná celotelová masáž

Cena: 
od 30€

Dokonalé fyzické a psychické uvoľnenie.

Účinky: detoxikácia organizmu, posilnenie imunitného systému, zníženie krvného tlaku, odstránenie bolesti hlavy, migrén, celkové psychické a fyzické uvoľnenie, úľava pri bolestiach chrbta, spomalenie procesu starnutia, prevencia proti chorobám, pri pravidelnom absolvovaní masáži môže dôjsť aj k zmierneniu, a v určitých prípadoch aj trvalému odstráneniu dlhotrvajúcich zdravotných problémov.

Popis: Vďaka tomuto relaxačnému typu masáže, ktoré v sebe skrýva jemný strečing, meditáciu a akupresúru, dochádza k obnoveniu toku energie do celého tela. Pri samotnej masáži sa vyvíja jemný tlak na energetické dráhy v tele, spolu s pomalým a plynulým hladením, počas ktorému dôjde postupne k uvoľneniu celého tela.  Výsledkom je väčšia flexibilta svalov a kĺbov, lepšie prekrvenie vnútorných orgánov, úľava od prípadnej bolesti a nastolenie dušenvenej rovnováhy. Zvlášť príjemné je premasírovanie paží a nôh a jednotlivých prstoch. Pri tejto masáži nejde o klasickú regeneráciu namáhaných svalov, ide o celkové fyzické a psychické uvoľnenie. Masáž prebieha v ľahu na podložke v oblečení. 

Kontraindikácie: nedoporúča sa osobám s vysokým stupňom osteoporózy, s kŕčovými žilami a čerstvými poúrazovými stavmi. Určité obmedzenia je treba dodržať aj u osôb s nachladnutím, pri menštruácii, v tehotenstve, prvý mesiac po pôrode a ľuďom s veľmi vysokým krvným tlakom.

Cena:

30€ - 60 min
40€ - 90 min
 

Rezervácie na tel č. 0944548849