Miroslava Gago Forgáčová (Mia)

Joge sa venujem už viac ako 17 rokov a pred 10 rokmi som sa jej začala venovať aj profesionálne ako inštruktorka.

Fyzické akivity, pohyb a šport mi neprinášali žiadne uspokojenie. Keď som začala s meditáciami, pocítila som potrebu sa rozhýbať, uvolniť telo a aj kolená boleli po hodinách v tureckom sede. Vtedy prišla joga. Pomohla a uľavila od bolesti a strnulosti a pritom nešlo o to dostať sa do pozície a vymodelovať čo najlepšiu pózu, ale o ponorenie sa do vlastného stredu a spojiť myseľ, dych a pohyb v jedno. Byť a prežívať prítomný okamih taký, aký v skutočnosti je.

A tak sa joga stala súčasťou môjho každodenného života. Žiť s jogou mi prináša pokoj a harmóniu, poznanie a cítenie srdcom, vnútornú silu, jasnosť, pravdivosť a lásku.

Túžba prehĺbiť vnútorné poznanie priviedla mňa a môjho manžela až na ďaleké cesty po Ázii, kde som absolvovala Akreditovaný kurz inštruktora Klasickej jogy vo Wise Yoga Living Academy, Thajsko. Ďalej akreditovaný kurz inštruktora Rui si Dutton, Thajskej jogy zameranej na prácu s menej mobilnými. A v kolíske Jogy - Indii, som súkromne študovala jogové dychové techniky - Pranajámy u jogína YogiRam.

A práve tu vznikol unikátny koncept spojenia klasickej jogy s jogovou masážou. Naše poznatky a túžba pomáhať druhým nás priviedli až k nápadu založiť Gemini Centrum.

Joga a masáž je pre všetkých bez ohľadu na fyzické, vekové či zdravotné obmedzenia. Každý si zaslúži poznať to šťastie z pocitu zdravia a ľahkého ducha.

Do svojich lekcií zahŕňam svoje vedomosti a skúsenosti nazbierané počas rokov štúdia a praktikovania jogy a iných liečebných systémov, ako aj zo svojich ciest po Thajku, Malajzii a Indii. V roku 2017 som absolvovala ďalší Akreditovaný kruz Jogy. Power joga v Yogo, Bratislava. V poslednom čase som sa začala  venovať cvičeniam pre ženy, ktoré sú zamerané na naše zdravie a vitalitu, harmonizujú nás ako celok. Moje kurzy hormonálnej jogy pomáhajú ženám otehotnieť, riešiť problém s PMS ako aj úpravu príznakov pri menopauze. Aktuálne som študentkou fyzioterapie na Univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne. Svoje poznatky zo štúdia ako aj praxe v Nemocnici zahŕňam do svojich lekcií a tak pomáham klientom obnoviť ich poškodené zdravie.

Na svojich hodinách jogy učím všetky vekové kategórie, mužov aj ženy ako nájsť tú správnu cestu k zlepšeniu svojho zdravotného stavu ako aj pokoj v sebe samom.

Medzi služby, ktoré poskytujem patria aj súkromné hodiny, ktoré majú v obľube klienti, ktorí oceňujú individuálny prístup "one to one" ako aj možnosť cvičiť v termínoch podľa ich časových potrieb.

Koncept spojenia jogy a fyzioterapie je unikátny v tom, že jogu si zacvičíte v súlade s fyziológiou vášho tela. Je to odpoveď na aktuálne civilizačné problémy, stres a bolesti chrbta. 

Vďaka precvičovaniu cvikov, ktoré som pre Vás pripravila sa budete cítiť ľahšie, osvojíte si základy správneho držania tela čím sa zbavíte bolestí v oblasti krčnej chrbtice, lopatiek, ramien a krížov. Posilníte si vonkajšie svaly a hlboké vnútorné svaly. Spevníte si centrum. Doprajte si chvíľku pre seba, oceníte to nielen Vy ale aj vaši blízky.

Vyberte si lekciu, ktorá sedí práve Vám.

Zacvičte si so mnou!