Workshop STOJKY I. s Terez

Cena: 
15 € / 20 €

Stáť na nohách, či na hlave?

Workshop zameraný na obrátenú pozíciu stoja na hlave “sirshasanu”, úplne pre každého. Obrátené pozície majú blahodárne účinky na celé telo a práve “stojka” sa považuje za kráľovnú všetkých pozícií. Spolu budeme najskôr skúmať vzpriamený postoj, kontakt so zemou, aktivitu a tendencie chodidiel. Následne tieto poznatky prenesieme do obrátenej pozície, krok po kroku si vysvetlíme základy a bezpečné prevedenie stoja na hlave. Naučíme sa jednotlivé kroky, ktoré môžu denne praktizovať úplne všetci, na postupné zvládnutie pozície. Pre tých, ktorý sa chcú posunúť ďalej prejdeme rôzne pokročilé variácie.

Terez používa jogu ako pohybovú dychovú meditáciu. Pohybom a statickými pozíciami ľudského tela objavuje pokoj a vyrovnanosť mysle, sprevádzanú koncentráciou na dych. Plynulosť dychu nám napovedá, učíme sa načúvať, a to nám postupne umožňuje vytrvať v pozíciach po dlhšiu dobu, znásobujúc ich účinky.

O Lektorke:

Terez @shankhayoga sa joge venuje dlhé roky s úmyslom vytvoriť rozvážny životný stýl v šialenom a hyperaktívnom živote, ktorý sama vedie. Jej snahou je zároveň porozumieť a vyrovnať sa so životnými úspechmi, neúspechmi a s tým, kým je. Je to pre ňu celoživotná cesta, ktorá sa nekončí iba yoga ásanami. Terez žila niekoľko rokov v zahraničí, zbierajúc skúsenosti za pomoci mnohých učiteľov, ktorí ju na tejto ceste vedú doteraz. Jej učitelia pochádzajú z Viedne, Londýna, Indie a každý z nich na nej zanecháva určitú stopu vzdelania, čo v konečnom dôsledku vytvára zaujímavý mix. Terez pri svojom učení dbá hlavne na techniku a osobité prispôsobenie sa každému a rôznym úrovniam náročnosti.

Dátum a čas:

10. Október 2020 od 10.00 - 12.30
 

Cena:

15 € pri prihlásení a platbe do 26.9.2020

20 € po dátume 26.09.2020, prípadne na mieste ak bude ešte voľné miesto
 

Kapacita miest obmedzená.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú udalosť a zdokonaliť sa vo svojej jogovej praxi.

Sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet, aby bolo vaše miesto záväzne rezervované.

Číslo účtu: 2401225082

IBAN: SK5583300000002401225082

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

V správe pre príjemcu uveďte prosím vaše meno, priezvisko a názov udalosti.

Storno podmienky:

Po úhrade poplatku je tento poplatok vratný(časť z neho) iba po individuálnom posúdení vedenia spoločnosti Gemini centrum. Po dátume 26.09. 2020 je poplatok nevratný a nie je možné nárokovať si vrátenie sumy či kompenzáciu v prípade neúčasti, zmeny postoja, či akejkoľvek prekážky, pre ktorú sa nemôžete udalosti zúčastniť. Je však možné vašu rezerváciu preniesť na inú osobu.

V prípade zrušenia udalosti z našej strany Vám bude ponúknutý náhradný termín alebo Vám bude poplatok vrátený.

 

Tešíme sa na Vás. :)

Prihlásiť sa na workshop

 

Zobraziť v novinkách: 

Nie