Rodinné Konštelácie a Pohyby Duše

Cena: 
45 € / 20 €

Seminárom Vás bude sprevádzať Eva Babiaková, ktorá pracuje s ľuďmi, poskytuje individuálne terapie a vedie semináre zamerané na rodinné konštelácie, šamanské techniky, prácu s telom a energiou.

Tento workshop je určený tým, ktorí vnímajú a uvedomujú si, že sa im v živote opakujú životné situácie ako nefunkčné vzťahy, závislosti – na omamných látkach, ľuďoch alebo drámach, nedostatok energie, pocit že nemajú svoj život vo svojích rukách, neschopnosť zmien v osobnom a pracovnom živote, finančné problémy a ďalšie. Ked sa v tychto situaciach nachadzame o príčine netušíme - je to ako slepy bod ktori nevidime, keby sme ho videli v tomto probléme nie sme. Takže to čo budeme robiť je pracovať s technikou ktorá nám umožní práve za toto slepé miesto sa dostať.

Systemické konštelácie a pohyby duše nám umožňujú odkryť skryté obsahy nevedomia. Zámer s ktorým prichádzate na seminár môžete mať jasne definovaný ako napr " zlepšiť vzťah s manželom" alebo " dostať sa k svojej ženskej energii". V tomto prípade Vám sprievodca pomôže vybrať role a vy im pridelíte zástupcov, ktorých rozostavíte v priestore. Zástupcovia odzrkadluju nie len informácie o ktorých vieme, ale aj ktoré sú nášmu vedomiu skryté. Práve zrkadlením nevedomých súčastí, máme možnosť dostať sa do kontaktu so samým sebou vo svojej úplnosti.

"Duše je schopna pochopit jen to, co je jí zrcadleno. Odštěpené části duše tj. ty, které byly vlivem traumatu vytěsněny do nevědomí, mohou být díky zrcadlení traumatizujících jevů v konstelaci integrovány do celistvosti, ve které se mohou znovu dát do pohybu ve službách života. "

Radim Ress

Pri technike Pohyby duše problém alebo zámer nemusí byť definovaný, alebo je popísaný iba stručne bez bližšieho zadania. Účastníci sú vybraní bez definovania rolí - príbeh a liečenie sa odohráva pomocou pohybu, vzájomnej interakcie a vyjadrovaním emócií v priestore.

Tam kde sme ochotní vidieť práve to čo potrebujeme dostávame sa k tomu najpodstatnejšiemu.
__________________________________________________

Cena: 5-6 ľudí s vlastnou konšteláciou - cena 45 €, 
bez vlastnej konštelácie cena 20 €. 

Workshop vedie: Eva Babiaková

Prihlasovanie na: https://geminicentrum.sk/rozvrh, alebo 0944 548 885, alebo cez fb.
Plnú sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet. Až po úhrade plnej sumy je vaše miesto rezervované.
Účet číslo: 2101326973
IBAN: SK7783300000002101326973
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
V správe pre príjemcu prosím uveďte vaše meno, priezvisko a názov Kurzu, resp. Workshopu.
Prípadne môžete uhradiť poplatok v hotovosti u nás v centre. Treba sa však dopredu dohodnúť kedy prídete.

POČET MIEST JE OBMEDZENÝ PRETO SA TREBA VOPRED PRIHLÁSIŤ.

Zobraziť v novinkách: