Kurz Jogy - Mama a Dieťa

Cena: 
30 € / 40 €

5 týždňový letný Kurz jogy vytvorený pre maminky s detičkami 12 - 36 mesiacov. 

Jogovať budeme spolu od 3.7 - 31.7 a to každý piatok od 10.00 - 11.00

Milé mamičky!

Už dlhší čas sa všetka pozornosť a starostlivosť krúti iba okolo vášho drobčeka? Taký malý človiečik potrebuje veľa pozornosti. Avšak byť dobrou mamou neznamená vzdať sa samej seba.

Pokiaľ aj vy cítite, že nastal čas urobiť niečo pre seba, ale zároveň chcete byť svojmu dieťatku stále na blízku, tento kurz je stvorený práve pre vás. 
Je určený pre všetky mamičky bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti s jogou. Jemným a šetrným cvičením sa budeme usilovať dostať svoje telo opäť do formy. Zameriame sa najmä na uvoľnenie chrbtice, krku a ramien, ktoré sú najviac zaťažené pri manipulácii s dieťaťom. Posilníme vonkajšie aj vnútorné buršné svaly, chrbtové svaly a svaly panového dna. Naučíme sa relaxovať a tak zvládať aj náročnejšie situácie bez nervozity a s úsmevom. 

Čas, ktorý strávime pravidelným cvičením jogy sa nám mnohonásobne vráti. Joga nás upokojí a sprítomní. Okamihy s našími pokladíkmi sú neopakovateľné a my si tieto radosti budeme vedieť vychutnať naplno. Joga nás naučí ako zvládať každodenné povinosti s ľahkosťou. Užijeme si blízkosť detí trochu inak.

V malej uzavretej skupine (max. 8 mamičiek), v ktorej sa budete môcť skutočne uvoľniť. Cvičenie budeme prispôsobovať aktuálnej nálade detí i mamičiek. Cvičiť budete najmä vy /maminky/. Deti budeme nenásilne zapájať do cvičenia, tak aby sme ich nenútili a zároveň tak v nich budeme podorovať individualitu a spontánnosť. Do našich lekcií jogy vložíme prvky, ktoré sú pre deti príťažlivé, aby sme ich nenápadne stimulovali. Budeme napodobňovať zvieratká, vydávať zvuky a hrať sa. Vaše dieťa vás bude chcieť napodobniť, tak ako to robí pri iných činnostiach. Nenútene, bez očakávaní tak v deťoch postupne pestujeme lásku k pohybu a sociálnym spôsobom. Neexistuje lepší spôsob výchovy ako ísť príkladom. 
Z neposlušného a neposedného dieťatka sa tak stane partner, s ktorým budete zdielať radosť z cvičenia a spoločných hier. 

Joga je vhodná aj pre maminy, ktoré mali cisársky pôrod alebo ešte dojčia.
Vek dieťaťa nie je podstatný. Dôležité je, že už vie chodiť, trošku spolupracovať a má rado spoločnosť. Bude šantiť, baviť sa a spoznávať kamarátov.
 

Na kurz sa prihlasujte prostredníctvom našej web stránky 

www.geminicentrum.sk/rozvrh

Kurz začína 03.07. 2020 v Piatok od 10.00 a bude prebiehať počas 5. týždňov.
 

Cena: €30 pri rýchlom registrovaní a platbe do 26.06.2020

Cena: €40 po dátume 26.06.2020

 

Sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet. Až po úhrade sumy bude vaše miesto rezervované.

 

Číslo účtu: 2101326973

IBAN: SK7783300000002101326973

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

 

V správe pre príjemcu uveďte prosím vaše meno, priezvisko a názov Kurzu.

 

V cene je zahrnuté: 

5x kurzové lekcie v rozsahu každá 60 minút, detský kútik

 

K dispozícii máme eko joga podložky na cvičenie, deky na relaxáciu a meditačné vankúše na sedenie, hračky na hranie pre deti..

 

Storno podmienky:

 

Po úhrade poplatku je tento poplatok vratný(časť z neho) iba po individuálnom posúdení vedenia spoločnosti Gemini centrum. Po dátume 26.06.2020 je poplatok nevratný a nie je možné nárokovať si vrátenie sumy či kompenzáciu v prípade neúčasti, zmeny postoja, či akejkoľvek prekážky, pre ktorú sa nemôžete udalosti zúčastniť. Je však možné vašu rezerváciu preniesť na inú osobu.

V prípade zrušenia udalosti z našej strany Vám bude ponúknutý náhradný termín alebo Vám bude poplatok vrátený.

 

***Naše štúdio je plne vybavené, stačí prísť.***

 

Tešíme sa na Vás. :)

Prihlásiť sa na kurz

Zobraziť v novinkách: 

Nie