Celotelová Jogová masáž

Cena: 
od 25 €

Unikátne spojenie celotelovej masáže a jogy.

Účinky: detoxikácia organizmu, posilnenie imunitného systému, zníženie krvného tlaku, úľava pri bolestiach chrbta, spomalenie procesu starnutia, prevencia proti chorobám, pri pravidelnom absolvovaní masáži môže dôjsť aj k zmierneniu, a v určitých prípadoch aj trvalému odstráneniu dlhotrvajúcich zdravotných problémov.

Popis: Vďaka tomuto jedinečnému typu masáže, ktoré v sebe skrýva strečing, umenie jógy, meditáciu a akupresúru, dochádza k obnoveniu toku energie do celého tela. Podľa východnej kultúry choroba je len prejav zablokovanej alebo nedostatočnej energie v danom orgáne. Pri správnej manipulácii dochádza k jej odblokovaniu, resp. nabudeniu a telo tak môže začať samoliečiaci proces. Pri samotnej masáži sa vyvíja jemný tlak na energetické dráhy v tele, spolu s pomalými a plynulými cvikmi, ktoré sa využívajú pri cvičení jógy, a počas ktorej dôjde postupne k uvoľneniu celého tela.  Výsledkom je väčšia flexibilta svalov a kĺbov, lepšie prekrvenie vnútorných orgánov, úľava od prípadnej bolesti a nastolenie dušenvenej rovnováhy.

Kontraindikácie: nedoporúča sa osobám s vysokým stupňom osteoporózy, s kŕčovými žilami a čerstvými poúrazovými stavmi. Určité obmedzenia je treba dodržať aj u osôb s nachladnutím, pri menštruácii, v tehotenstve, prvý mesiac po pôrode a ľuďom s veľmi vysokým krvným tlakom.

Cena:

25 € - 60 min
35 € - 90 min
 

Objednať sa na masáž